Video Shqip - Muzik Shqip, MP3 Shqip
Miresevini
Kyçu

Artikujt e fundit


 • Dafina Zeqiri publikon këngën e dytë me Gjikon

  https://yt3.ggpht.com/-9DtBAYjT0pQ/UokuVDKQ0QI/AAAAAAAAAEQ/PUrTkKP9cT0/w2120-fcrop64=1,00005a57ffffa5a8-nd/channels4_banner.jpg

  Këngëtarja Dafina Zeqiri, ka publikuar këngën e re “IAM” që vjen si bashkëpunim me reperin Gjiko, me të cilin ajo realizoi këngën e mëparshme “MSD”.

  Dafina dhe Gjiko projektin e ri e kishin paralajmëruar ditë më parë në rrjetet sociale.

  Përveç kësaj kënge, Dafina ka paralajmëruar lansimin e vazhdimit të “MSD”, por për këtë do të vendosin fansat e saj me votën e tyre në Facebook e Twitter.

  Lexo më tepër »

 • Genta Ismajli: Mos prekni në moralin tim

  Këngëtarja Genta Ismajli ka reaguar me anë të një postimi në Facebook, ndaj shkrimeve në disa media online ku thuhet se ajo është parë duke puthur këngëtarin Kastro Zizo.

  “Jo rrallë herë shpiket dhe jo shpesh herë reagoj, por kësaj radhe kam vetëm dy fjalë në moral dhe imazh timin mos prekni kurrë”, ka shkruar Genta.

  Gjatë ditës së sotme ka pasur disa raportime se Genta dhe Kastro janë parë shumë afër njëri-tjetrit dhe kanë bërë lëvizje të ndryshme “provokative”, madje edhe janë puthur mes vete.

  Lexo më tepër »

 • Noizy bëhet Babadimër për fëmijët e jetimores

  Noizy bëhet Babadimër për fëmijët e jetimores

  Reperi nga Shqipëria, Rigels Rajku, i njohur si Noizy, ka bërë një gjest human në prag të festave të fundvitit.

  Këngëtari ka vizituar fëmijët në një jetimore në Durrës, duke i gëzuar ata pa masë.

   

  Mes tjerash, këngëtari ka qenë i veshur si Babadimër, duke shpërndarë dhe dhurata për këta fëmijë.

  https://igcdn-photos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/t51.2885-15/10843720_317168218489774_722537696_n.jpg

  Lexo më tepër »

 • Arta kërkon 500 ndjekës në Facebook

  Arta kërkon 500 ndjekës në Facebook

  Arta Bajrami duket se zgjohet mjaft herët në mëngjes, ose mbase bie vonë në gjumë

  Derisa shumë nga kolegët e saj na urojnë natë të mirë, në orët e hershme të mëngjesit ajo po kërkon më shumë ndjekës në llogarinë e saj në Facebook.

   

  Arta deri mbrëmë ka arritur t'i ketë 499 mijë e 353 ndjekës dhe i kërkon edhe 649, për t’ju bërë mbi 500 mijë ndjekës.

  “Dhe 649 behen 500.000 Likes”, ka shkruar ajo në llogarinë e saj në Facebook.

  Arta ka qenë aktive në rrjetet sociale edhe në orët e mëhershme të natës, duke promovuar videoklipin e saj të radhës, “Provo Beach”.

  Lexo më tepër »

 • Enca Haxhia, një baba-dimër seksi

  Enca Haxhia, një baba-dimër seksi (Foto)

  Enca Haxhia rikthehet në qendër të vëmendjes me disa poza të reja provokuese.

  Këngëtarja nga Shqipëria ka vendosur të pozojë si “baba-dimër” në prag të festave të fundvitit. Por, përveç kapelës së kuqe asgjë tjetër nuk asocion në plakun e Vitit të Ri apo në diçka tjetër festive.

   

  Bukuroshja edhe një herë ka në fokus këmbët e saj seksi, të cilat janë të ekspozuara plotësisht, si rezultat i veshjes së paktë të saj.

  Megjithatë kësaj here ajo shfaqet pak më “e përmbajtur” pasi ka mbuluar gjoksin me flokët e kuqe, për të lënë të dalin në pah më shumë edhe buzët.

  “Më lejoni të bëhem baba-dimri juaj”, ka shkruar ajo në gjuhën angleze sipër fotografisë së publikuar në Facebook.

  Lexo më tepër »

 • Manjolla Nallbani, kur ishte ende e panjohur

  Manjolla Nallbani, kur ishte ende e panjohur (Foto)

  Manjola Nallbani është kthyer pas në kohë, ndërsa ka postuar një foto duke u bërë nostalgjike.

  "Në plazhin e Durrësit, në vitin e fundit të shkollës së mesme në lice, me një nga fansat e mi të parë meqë sa kisha filluar të dilja në televizor.

   

  Sigurisht atëherë çdo gjë ishte #nomakeup #nofilter", ka shkruar Manjola tek fotoja e postuar në Instagram.

   

  https://igcdn-photos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/t51.2885-15/10860111_822351514491145_1078249592_n.jpg

  Lexo më tepër »

RSS